неділя, 31 травня 2026 р.

📚📚📚 Лесина спадщина живе

 








Працівники Гадяцької публічної бібліотеки імені Лесі Українки взяли активну участь в обласному літературно-мистецькому святі «Дивоцвіт Лесиного гаю», присвяченому 155-й річниці від дня народження видатної української поетеси, драматургині та громадської діячки Лесі Українки.
У межах святкового заходу працівники бібліотеки облаштували у фойє ККЗ «Дружба» тематичну книжкову виставку «Вона навчила нас не здаватись», яка знайомила відвідувачів із життєвим і творчим шляхом письменниці, її літературною спадщиною та вагомим внеском у розвиток української культури.
На виставці були представлені видання творів Лесі Українки, літературознавчі дослідження, біографічні матеріали, а також ілюстративні документи, що висвітлюють різні сторінки життя великої українки. Експозиція викликала щиру зацікавленість у гостей свята та стала своєрідним осередком духовного єднання навколо постаті письменниці, чиє слово й сьогодні залишається актуальним і надихаючим.
Участь у святі «Дивоцвіт Лесиного гаю» стала для бібліотеки ще однією нагодою популяризувати творчість Лесі Українки, сприяти збереженню національної культурної спадщини та утвердженню любові до української книги і слова.

Немає коментарів:

Дописати коментар